Vaše zpětné vazby

 

 

Děkuji vám za vaše reakce a za zpětné vazby. Jsou pro mě vždycky velkou radostí a povzbuzením. Jsem moc vděčná za vaši důvěru a za to, že můžu být při vašich nádherných proměnách.

Včera jsem byla po odjezdu hodně unavená, ale krásně klidná. Lidi se mi včera svěřovali s hodně intimními detaily z jejich života... Dnes mně zaplavila energie a stihla jsem tolik věcí s úsměvem na tváři. Cítím se klidná a je mi fajn. Práci ještě úplně vyřešenou nemám, ale již tam není ten strach jako předtím. Děkuji ti za moc příjemné dopoledne u tebe. Bylo to moc fajn..

Věra

Do metamorfiky jsem se pustila jednak čistě ze zvědavosti, a také proto, abych našla něco víc o sobě. Obavy myslím, jsem neměla, plně ti důvěřuji. U tebe doma jsem měla pocit klidu, sama víš, že u nás mě stále něco vyrušovalo...byl to pro mě příjemný relax a krom nového poznání jsem měla i ten den hezký. Ono je to také tím, že jsi blízká kamarádka a je mi s tebou dobře i jindy. Metoda mě navedla k poznání sebe sama, k tomu, kde je třeba ještě zapracovat a k tomu, co chci ve svém životě, ale to souvisí s tím poznáním sebe. Ty víš, že mě chodila silová zvířata, bylo to pro mě krásné, poučné a liška se mnou kráčí nadále v symbolech každý den. Metamorfiku bych doporučila komukoliv, kdo se rozhodne poznat se a otevřít se novým možnostem.

Šárka

Naďa je velmi intuitivní člověk, který cítí pocity druhých za jejich slovy, a s tím souvisí, že umí klást výborné otázky. Za dobu našeho přátelství mi mnohokrát řekla něco, co mě přimělo zamyslet se nad sebou a změnit postoj buď sama k sobě, nebo k okolnímu světu. Nejvíce si na ní vážím její naprosté upřímnosti, nemaže vám med kolem pusy a díky tomu se můžete ponořit hlouběji do svého problému a spatřit jeho příčinu. Při každém setkání s ní cítím, jak se o mě upřímně zajímá, podporuje mě a upřímně mi fandí na mojí cestě. Má nadšení pro to, co dělá, a proto i já jsem jejím skalním fanouškem

Anna J.

Už jak jsem jela od tebe, tak jsem byla neskutečně šťastná a vnitřně spokojená, srovnaná a měla jsem pocit, že všechno zvládnu - úplně všechno. Až mě to překvapilo, co se to se mnou děje. Nevím, zda to je ta metoda, co jsi dělala a nebo jestli mi pomohlo si s tebou jen popovídat. S tebou se mi mluví velice dobře, řekneš mi všechno narovinu, žádné ťuťu.... říkáš všechno narovinu a tím jsi mi asi pomohla nejvíc.

Simi

Líbí se mi, že není třeba popisovat, proč jsem přišla, co mě trápí, jaký je problém, který mě přivádí atd. Vzpomínám si na první motýlkování, kdy jsem začala plakat a potřebovala jsem jen šeptnout: to mamince odpouštím a na tvá láskyplná slova plná pochopení, klidu a podpory, že vše bude dobré. Po sezeních jsem vždy odjížděla plná síly, pozitivní energie, nelehké situace které jsem řešila mi připadaly jako vzdálená minulost... Krásné čtvrté sezení, kdy jsem vnímala rozestoupení nad temenem hlavy, aby negativita a stíny mohly jako vodotrysk odejít. Pátý motýlek byl pohodový, odpočinkový kdy jsem na chvíli usnula a viděla z písku vynořovat andělská křídla, cítila jsem klid, už nepotřebuji být zraňována, jsem silná... Jsem tobě i sobě vděčná za prohloubení sebepoznání a pomoc mít se ráda i po přiznání svých stinných stránek. Děkuji Ti za to, že jsi!

Katka

Nemůžu napsat, že terapie je krásná a bez bolesti..... Je příjemné cítit ruce na nohách, důvěřovat Ti a věřit. Během terapie však přichází stavy, kdy se rozvibruje celé tělo, běhá mráz a chrlí se slzy. Najednou přijde taková vlna nádechu a výdechu a velká úleva, lehkost, radost, jasno.... Myslím, že v mé mysli se neodehrával žádný příběh, než tyto emoce. Jako takové uzemnění vnímám výklad karet, kdy si já sama objasním situaci.

Petra