TERAPIE DUŠE

POSLÁNÍ TERAPEUTA DUŠE JE osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní sílu a byl tak sám sebou.

Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA. Terapeut Duše pracuje na základě intuice a řídí se zcela svým Srdcem a láskou v něm.

 

Terapeut Duše pracuje na základě intuice. A řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem..."

Jedná se o terapii na úrovni podvědomí, na úrovni Duše. Je to cesta k sebepoznání. Nejedná se o hypnózu, vše budete vnímat, mě, okolí, sebe, vše si pak budete pamatovat. Terapii začneme rozhovorem na vaše téma nebo společně téma najdeme.
Terapie poté probíhá vleže ve stavu hlubokého uvolnění podobný například meditaci nebo chvíli před usnutím.

Terapie duše je práce s bloky, traumaty, vzpomínkami z těchto i minulých životů, které jsou uložené hluboko v našem podvědomí a které ovlivňují náš současný život, aniž bychom si to uvědomovali. Cesta k těmto vzpomínkám vede skrze uvolnění těla a mysli tak, abychom mohli naslouchat hlasu duše. Za normálních okolností však k těmto vzpomínkám nemáme přístup.

Na rozdíl od regresní terapie klient  znovu neprožívá všechny bolestivé vzpomínky. Při terapii společně hledáme, nalézáme a odstraňujeme příčinu problému, který vás aktuálně trápí a vy tak mohli začít prožívat život radostněji a s pocitem naplnění.

Vaše duše vás povede.

 Terapie je vhodná pro kohokoli, ať již je jeho trápení fyzického, psychického, či duchovního charakteru. Je vhodná pro dospělé i děti Samostatně je možné pracovat s dětmi od cca 12 let, záleží na povaze problému, s mladšími dětmi se pracuje skrze maminku.

Změny, kterými během terapie prochází, probíhají na všech úrovních, na emocionální, psychické, fyzické i duchovní.

Terapie neprovádím osobám drogově závislým, osobám užívajícím psychofarmaka, těhotným a kojícím ženám, osobám trpícím schizofrenií nebo epilepsií

Doba trvání terapie je individuální, většinou se pohybuje mezi 1,5-2hod.

 

Investice - výměna energie 1 200Kč

 

Co říkají klienti

Z celého srdce vám děkuji za každou vaši reakci, je to pro mě moc důležité. Děkuji, že mi dáváte důvěru a můžu být při vašich proměnách.

Ráda bych se podělila o setkání Naďou, jako terapeutkou Duše.. Tentokrát mé Duše.. Na prvním místě stálo rozhodnutí..A možná ještě před ním uvědomění. Určitě před ním uvědomění. Uvědomění si, že se mi stále dokola, v menších či větších rozestupech, vrací bolestné prožitky z minulých let. A i když jsem si dokázala spojit v souvislostech proč asi se mi to děje, neuměla jsem si poradit s tím, jak z toho ven. A tak jsem se rozhodla, že se odhalím a s prosbou o uzdravení jsem se s důvěrou vložila do Nadiných rukou. A udělala jsem moc dobře, protože její vedení je laskavé, cílené a pokorné k Universu a její péče nekončí zamáváním u dveří, ale prolíná se do příštích dní v otázkách na mé pocity a s prosbou o zpětnou vazbu. Tak děkuji Nadi, že jsi mi pomohla odložit jedno velké závaží a přeji hodně štěstí na Tvé cestě terapeutky.

Karolína Skalická, výtvarnicewww.dosvetla.cz

Musím uznat, že se cítím opravdu svobodně a příjde mi, že věci snáším a zvládám s větším klidem a rychleji se s věcmi vyrovnávám. Opravdu i po tom, co si každý večer medituji na očistu a vnitřní klid musím uznat, že je to znát a vnímám to. Mooooc děkuji za Vaší pomoc. Cítím, že se mi i něco otevřelo s hůrou, jsem citlivější a víc vnímám nějaké věci a za to děkuji.

Hanka K.

Slíbila jsem napsat, jak se věci vyvíjejí po terapii duše... Tak teď trochu první dojmy, vím, že je ještě brzo na konečný výsledek, ale... Po terapii jsem se pak cítila nabitá energií a dojmem, že vše už zvládnu. Pak přišlo trochu vystřízlivění, ale celkově se cítím klidnější, nemám tolik potřebu lpět na minulosti a na vztahu s manželem. Ještě bojuju s egem a zažitými vzorci, ale přece jen lehčeji se mi je daří překonávat. Doufám a věřím, že to bude čím dál častější a lehčí. Ještě jednou mockrát děkuju, vím, že jsem díky tomu dost věcí pochopila. Tak ještě jednou děkuju, byla to úžasná zkušenost.

Lucie