Access Bars®

Jsou ve vašem životě oblasti, které byste rádi změnily? Potom vyzkoušejte Access Bars®.

Říká se, že po Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži vašeho života. V nejlepším případě vám Bars změní celý život k lepšímu.

 

 

 Chtěli byste...

  • Pozvat více lehkosti a radosti do svého života?
  • Vědět, že víte?
  • Uvolnit fyzické tělo?
  • Spojit se smoudrostí Vědomí?
  • Uvolnit limitující přesvědčení nastřádaná během minulých životů i současného života?

 

Pak vyzkoušejte metodu Access Bars®

Jak terapie probíhá

Ošetření je velmi příjemné a relaxační, je to tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky, postihující všechny aspekty života.

Dochází k rozpuštění toho, co je už připraveno, aby z vašeho života mohlo odejít. Do života pak přichází více radosti a lehkosti.

Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu  (její pouštění), kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.).

Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života (i životů minulých) nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky.

Ošetření se podobá masáži hlavy, s tím rozdílem, že se nejedná o tradiční masážní pohyby, ale dotyk na konkrétní body, "BAR"-y.

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. 

 

Pro koho je Access Bars® vhodná

Ošetření je stejně vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné.
Těm pomáhá ke snazšímu, pohodovějšímu a rychlejšímu porodu.

Na terapii Access Bars®  klient nemusí přijít s žádným konkrétním problémem. Stav těla a duše se při Access Bars® začne harmonizovat podle vnitřních priorit klienta.

Terapie trvá 60 minut.                                                                Výměna energie - vaše investice první ošetření  1000Kč

                                                                                                                                                                     další ošetření 600Kč

Video s českými titulky