Terapie duše na téma finanční hojnost

Dnes jsem se svolením klientky sepsala část její terapie. Přišla ke mně na terapii duše. Je to terapie, kdy duše klienta vede a ukáže, co je potřeba. Vede ke kořenům jeho potíží, tam pak dochází k rozpuštění a osvobození duše.

Klientka řešila finanční hojnost. Přesto, že nestrádala, velmi se bála o peníze a také o to, že nezabezpečí svoje děti. Vnímala, že její strachy v hloubi duše byly strachy o život, že zemřou hlady.

“ Kde se nacházíte?

Jsem velmi unavená, špinavá, mám bolesti. Jsem úplně sama, cítím se opuštěná. Ale cítím v sobě v sobě také nenávist a pýchu. Choulím se na zemi. Je velmi tvrdá a studená. Mám hlad a je mi zima, nemůžu vstát. Jsem v nějaké tmavé uličce, nikdo tudy nechodí. Umírám.

Posun v čase, kde příběh začal…

Jsem v egyptském chrámu. Jsem tu něco jako královna. Sedím na trůně. Jsem velmi bohatá, všude je zlato. Přišli nějací cizáci, vyvraždili náš lid a jejich vůdce si sedl na můj trůn.

Cítím se velmi poníženě. Mám mu sloužit. Je prý na mě velmi laskavý. Odmítla jsem to. Vyhání mě na ulici. Proklela jsem ho a celý jeho rod a všechny potomky, kteří kdy přijdou na svět. Svojí kletbou jsem je i jejich další generace uvrhla do věčné bídy. Proklela jsem sebe a všechno bohatství světa, protože jsem se nepostarala o svůj lid. Vinila jsem bohatství z toho, že zemřeli mí nejbližší i můj lid.“

V dnešní době není nutné si vše bolestně odžívat, je tu tolik nástrojů, jak si pomoci od zátěže a nechat svoji duši žít svůj plán.

Neodpustila si, že se nepostarala o svůj lid, to se jí teď promítalo v obavách o své děti. Na bohatství se zlobí, tak jí do života víc přijít nemůže. Tyhle zkušenosti a zážitky si nesla její duše napříč životy, dokud nepochopí, neodpustí a tak se neosvobodí. Pak ji teprve přestanou stíhat tyto obavy o peníze a o zabezpečení děti, pak jí může začít do života proudit víc finanční hojnosti.

 

Každý z nás se tu na Zemi přišel učit žít v lásce. V lásce k sobě a ostatním. A láska je hojnost všeho, peněz, zdraví, krásných vztahů…

Naďa Suchánková
Mou vášní je hledání souvislostí a nových možností na cestě k životu v pohodě a radosti. Provázím lidi na jejich cestě nalézání sebe sama, aby mohli žít život, o kterém sní. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Kamarádkou se svými pocity a emocemi >>
Komentáře