Prý mění životy

Podělím se s váma o silný vhled. Konečně jsem pochopila souvislosti toho, čím nyní procházím. Budu trochu tajemná, protože cítím, že proces stále běží. A podělím se konkrétně, až doběhne.

Byla jsem na kurzu, po kterém jsem už nějakou dobu pokukovala. Ale pořád se to nehodilo. Jedno odpoledne mi přišlo info a já se měla během pár hodin rozhodnout, jestli pojedu. A  za dva dny jsem už frčela na Prahu.

Nebudu vás napínat. Jela jsem na kurz Access Bars©. A co to je?

Access Bars© je metoda k odstraňování bloků. Na hlavě máme body, které jsou propojeny se všemi oblastmi našeho života. Jsou tu body na kreativitu, peníze, sexualitu, léčení, tělo, propuštění kontroly a další.  Po absolvování terapie touto metodou se přítomné bloky uvolní a váš život se může v určité  oblasti proměnit.

Prý mění životy…

Odstraňuje to, co je už připravené. To, co už můžete ze svého života propustit.  Takže dopředu nevíte, co bude pročištěno. Je to úžasná metoda, která vás dostane přímo k nám samým. K naší podstatě. Prostě volné proudění energie. Přímo toto téma zresetuje. Vymaže to, co jsme kolem toho nasbírali, nebo nám bylo namluveno, nebo jsme něčemu uvěřili.

Krásně se to doplňuje s mojí filozofií, důvěřuju Vesmíru, že se vše děje jak má, že dostáváme to, na co jsme připraveni, ať už lekce které nás těší, nebo ty, které jsou tvrdší.

A co se dělo mně?

Už noc před tím jsem měla takovou noc plnou lásky. Neděste se, o čem vám budu psát 🙂  Zkrátka jsem prožívala ve snu situace, které jsem cítila velmi léčivě na oblast srdce. Mé podvědomí se už chystalo na změny. Po cestě jsem pak našla malé srdíčko. Miluju tahle znamení

Už během první aplikace mi docházely souvislost se situací, kterou procházím, JAK jsem si ji způsobila a PROČ jsem si ji přivodila a CO se mám naučit. Najednou jsem to uviděla. Jasně, jako film.

Cítila jsem najednou tolik lehkosti a odpadly strachy, které s tím vyvstávaly.

Po cestě domů jsem telefonovala. Během hovoru se vynořily DALŠÍ konkrétní situace z dětství, které jsem si jako dítě špatně vyložila a přijala je za pravdu. Velmi intenzivně jsem cítila, že se ukázaly proto, aby byly navždy rozpuštěny. Ne proto, abych se v nich nějak vrtala, dělala na ně terapii. Přímo jsem propustila to, co mě omezovalo, abych se v situaci mohla posunout. Prostě se to stalo.

Lehkost a odvaha přetrvávají. Mám silnější sny a spoustu nápadů do další práce. Taky mám mnohem silnější cítění energií a přidaly se další vjemy. Jsem zvědavá, jak se bude ta náhlá sobotní „akce“ projevovat dál.

Říká se, že po Access Bars® se v nejhorším případě budete cítit jako po nejlepší masáži vašeho života. V nejlepším případě vám Bars změní celý život k lepšímu.

Přeji nám všem krásné láskyplné dny v lehkosti a radosti

 

Foto zdroj www.pixabay.com

Naďa Suchánková
Mou vášní je hledání souvislostí a nových možností na cestě k životu v pohodě a radosti. Provázím lidi na jejich cestě nalézání sebe sama, aby mohli žít život, o kterém sní. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Kamarádkou se svými pocity a emocemi >>
Komentáře