Objednávka eBooku

Kamarádkou se svými pocity a emocemi

 • ANO

  Vím, že eBook je psán především pro ženy, tedy v ženském rodě.
 • ANO

  Objednávám si eBook Kamarádkou se svými pocity a emocemi a získávám k němu ZDARMA bonusy: eBook Afirmace + doživotní aktualizaci. Formát eBooku i bonusu ke ve formátu PDF.
 • ANO

  Objednávku před odeslání zkontoluji, především e-mailovou adresu, na kterou chci eBook zaslat.
 • ANO

  Vím, že tento e-book je rozdělen na tři části a první část obdržím na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky. Další dvě části a bonus vždy s týdenním rozestupem.

Může se stát, že zjistíte, že eBook není pro vás. Potom vám do 30ti dnů od zakoupení eBooku bez udání důvodu vrátím peníze.

Ebook Kamarádkou se svými emocemi jsem přečetla jedním dechem. Pak jsem se vrátila zpátky na začátek a začetla se znovu, tentokrát pomaleji, zlehka a teprve jsem pocítila tu sílu, kterou Naďa svým eBookem sděluje. Celé to vnímám jako pohlazení po duši. Najdete tu fakta, části k přemýšlení, konkrétní příklady i praktické kroky. Děkuji, že jsem si díky eBooku od Nadi své emoce uvědomila.

Lucie Horenskáwww.luciehorenska.cz

Všechny tři díly eBooku jsem přečetla na jeden nádech. Naďa odhalila většinu příčin mých špatných pocitů a ukázala mi jiný náhled na svět. I přes to, že jsem na toho téma již některé knihy přečetla, až díky uvedeným příkladům, cvičením a Nadinýmu osobnímu přístupu jsem některé věci pochopila až teď. EBook doporučuji každému, kdo si chce udělat jasno ve svých pocitech a nechce se jimi nechat ovládat, ale také třeba pochopit pocity ostatních a lépe s nimi vycházet.

Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz

Když se mi do rukou dostal Nadin e-book o emocích, napadlo mě, co nového se v něm dovím. Věnuji se tomuto tématu již řadu let. Přečetla jsem na toto téma spoustu knih, navštívila jsem bezpočet kurzů, seminářů a přednášek. I proto mě e-book zajímal. E-book se mi líbí, je plný informací, které pomohou zaměřit se sama na sebe a objevit netušené - co v sobě i před sebou samými skrýváme. Je jednoduchý, přehledný a zároveň obsahuje spoustu návodů a praktických cvičení. Super!

Mgr. Barbora Kopelcová, speciální pedagožka-logopedka, terapeutkawww.barborakopelcova.cz

Parádní osvěta, co udělat se svými emocemi. Ke mně chodí lidé s diagnózou rakovin a bolestí, psychosomaticky neumí vůbec pracovat s pocity. Kéž by si každý mohl tvoji knihu přečíst, aby mohl cítit, vyjádřit i zpracovat své emoce. Jsem nadšená.

Pavla Skálová, fyzioterapeutka, terapeutka energetického čteníwww.pavlaskalova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na nada@nadasuchankova.cz

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu vyřešit jakýkoli zádrhel 🙂