Moje služby

Terapie Duše

Pracuje na úrovni podvědomí, na úrovni Duše. Pracuje s bloky, traumaty, vzpomínkami z těchto i minulých životů, které jsou uložené hluboko v našem podvědomí a které ovlivňují náš současný život, aniž bychom si to uvědomovali.

Metamorfní technika

Jemná masáž, která trvale přeměňuje životní vzorce a navrací člověka do svého plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností. Harmonizuje emociální a fyzické zdraví a podporuje samoléčitelské schopnosti organismu.

Léčení s tělovými svícemi

Urychlují změny, rozpouští staré vzorce, emoční bloky, napětí a strachy. Uklidňuje, zkvalitňuje spánek. Je to prastará metoda, funguje na principu komínového efektu.

 

Léčení v kruhu

Terapie v kruhu má účinky, které se rovnají individuální terapii a možná ji i přesahují. Je to proto, že když se sejdou lidé se stejným záměrem, energie je vždy několikanásobná.

Osobní konzultace

Při osobních konzultacích si povídáme, podle intuice používám automatickou kresbu, automatické písmo, vizualizace, práce s podvědomým, vnitřním dítětem, můžou být použity i tělové svíce.

Access Bars ®

 

Proces, který odstraňuje bloky, rozpouští již připravené. Do života pak přichází více radosti a lehkosti. Během ošetření se terapeut dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu  (její pouštění), kreativitu, smutek, radost, sexualitu...)

Máte dotaz? Chcete se objednat? Napište mi.

Ceny

Cenu vnímám jako investici do sebe, do svého zdraví a pohody.

 

Terapie duše 1,5 - 2hod                              1200Kč

Acces Bars první ošetření 1hod                 1000Kč

Acces Bars další ošetření 1hod                   600Kč

Metamorfní technika 1 hod                        600Kč

Osobní konzultace 1-2 hod                          600Kč/hod

Léčení v kruhu - dle místa a počtu účastníků

Tělová svíce malá                                           50Kč

Tělová svíce karmická - velká                     100Kč