Hroznej chlap a menstruace

divka… jela si takhle autem a přemýšlela si, že se zase blíží menstruace, zrovna má cestovat, to zase bude strachu, aby neprotekla, zase ty návaly několikrát za den, a to je prý v podle doktorky v pořádku!  Ach jo, posteskla si. A myšlenky jedou dál…

Proč mě ten chlap tak šve? Copak nevidí, co potřebuju? A s těmi dětmi to zase včera nezvládl…

Aha!!! Všechno, co na něj pořád mám, všechno to nadávání a ponižování … Vždyť to je ta moje šílená menstruace!

Sepnulo jí to tak silně, ona věděla, že je to konečně ono! Celý podbřišek se jí stáhl, jakoby chtěl plakat a křičet! Slzy v očích a pocit úlevy, smích, to vše najednou! Rozum říká, jak že to spolu souvisí? Ale ona ho nechává, ona to totiž cítila celým svým tělem.

Trvalo ještě pár měsíců, než se její menstruace upravila, ještě pár další bubáků vylezlo. Tématy byly získané postoje k mužům, které se táhly v tomto rodě celé generace. Také se tu prolínalo ego s pocity nedostatečnosti a nedůvěry.

Stálo to za to :o) Výsledkem je spokojenější partnerský vztah a celková pohoda v rodině. To bylo znatelné okamžitě. Během dalších týdnů se měnil pocity v práci při zvládání úkolů a později to zahýbalo celým osazenstvem kanceláře.

Je neuvěřitelné a nádherné, jaké informace nám dává tělo, co všechno se mění, když se vydáme na cestu a jdeme hledat …

Naďa Suchánková
Mou vášní je hledání souvislostí a nových možností na cestě k životu v pohodě a radosti. Provázím lidi na jejich cestě nalézání sebe sama, aby mohli žít život, o kterém sní. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Kamarádkou se svými pocity a emocemi >>
Komentáře