AHA moment jednou ráno

cseJela si tak jedno ráno do práce, hlavou jí běží … s čím mě zase dnes ta otravná kolegyně bude prudit. Hlavou jedou myšlenky…  Na čem mě asi dneska chytí? Pořád se před ní cítím jako školačka, kterou nachytali za nepravost. A proč mě u toho vždycky je tak špatně v břiše? Proč mě vždycky nachytá? A na čem? Jak ona to dělá, že se cítím vždycky tak divně blbě?

O otázky jí hlavou jedou dál… Nachytá? A na čem? Nachytá mě ten její tón, kterým se mnou mluví, to ten mě vždycky vykolejí. Jupí!!!  Mám to!!! Naskakuju na tu intonaci, která mi připomíná jednu paní učitelku, tak dávno to je, když mě přísně pokárala a já se tak styděla. V tu chvíli ucítila na solaru teplo, věděla, že se kdesi z hlubin vynořila její vlastní síla.

 V tu chvíli ucítila na solaru teplo, věděla, že se kdesi z hlubin vynořila její vlastní síla.

Síla, která byla hluboko schovaná.  Kolegyně ji  prověřila ještě týž den. Už když se k ní blížila, očekávala ten pocit v břiše, ale ten nikde… Opět s ní mluvila tím svým tónem. Ale nepřišel žádný divný pocit v břiše. Kolegyni odpověděla a pracovala v klidu dál.

Naďa Suchánková
Mou vášní je hledání souvislostí a nových možností na cestě k životu v pohodě a radosti. Provázím lidi na jejich cestě nalézání sebe sama, aby mohli žít život, o kterém sní. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Kamarádkou se svými pocity a emocemi >>
Komentáře